Omegle kamera açılmama sorunu

omegle-adobe-flash-player2

İnternette keyifli dakikalar geçirmek için omegle chat sitesine girdiniz. Omegle chat sitesinde sohbet ederken kamera açılma sorunu ile karşılaştınız. Ne yapacağınızı şaşırdığınız anda bu yazı dizisi ile karşılaştıysanız artık sorunlarınıza çözüm buldunuz demektir.

 

Omegle görüntülü ve sesli sohbet imkanı veren bir chat sitesidir. Omegle sesli chat sitesinin bugün milyonlarca üyesi bulunmaktadır. Bu anlamda günümüzün en popüler görüntülü sesli konuşma sitesi omegla chat sitesidir.

 

Omegle chat sitesinde kamera açılmama sorunu ile karşılaştıysanız şu aşamaları takip ederek sorununuzu çözebilirsiniz.

1-     Omegle chat sitesinde kameranız açılmıyorsa kameranız takılı olmayabilir. Yapacağınız ilk kontrol kameranızın takılı olup olmadığıdır. Bu kontrolü yaptığınızda kameranız takılı değil ise takın. Sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

2-     Omegle chat sitesinde kameranız açılmama nedeni kameranızın takılmama sebebi değilse ikinci aşamada kameranızın bilgisayarınıza tanıtılmış olup olmadığına bakmalısınız. Kameranız bilgisayarda tanıtılmamışsa kameranızı bilgisayarınıza tanıtın. Bu aşamadan sonra sorununuz çözülecektir.

3-     Omegle kamera sorunu hala çözülmediyse bilgisayarınıza reset atıp yeniden başlatmanızı tavsiye ederim. Kameranızın çalışmasını engelleyen bir takım programlar yüklenmiş olabilir.

Omegle kamera açılmama nedenleri genelde bu üç nedenden kaynaklanır. Bu anlamda bu üç maddeyi mutlaka uygulamanız gerekir. Bu üç maddeye rağmen kameranızda hala sorun varsa bu durumda kameranızın bozuk olduğu söyleyenilir.

 

Omegle dünyasında keyifli dakikalar geçirmenizi dileyerek sizlere veda ediyorum. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.

Yazar: Selin YILDIZ (1529 Posts)

İstanbul üniversitesi, Bilgisayar mühendisliği okumaktayım.Eğlenmeyi ve gezmeyi çok seviyorum.Omegle.com.tr sitesinin sahibi ve içerik sağlayıcısıyım.Amacım Omegle hakkında makalelerle sizleri bilgilendirip, güncel haber, biyografi, kadınca vss gibi farklı kategorilerle ziyaretçileri bilgilendirmektir.


Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating: