Omegle Benzeri Siteler

omegle-benzeri-siteler

GÖRÜNTÜLÜ SESLİ SOHBETTE EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OMEGLE

Merhaba sevgili okurlarım. Görüntülü ve sesli sohbet denilince akla neden omeglenin geldiği konusunda fikirlerimi dile getirmek için böyle bir yazı dizisi hazırlamayı gerek gördüm. Omegle görüntülü ve sesli sohbet programını omegle ve benzeri diğer sitelerden ayıran özelliklerinden bahsedip neden omegleyi seçmeniz gerektiğini birkaç cümlede özetlemek isterim.

1- omegle ile görüntülü ve sesli sohbette kalite olarak omegle benzeri sitelerinden çok farklıdır. Görüntünün netliği ve ses tonundaki orijinallik sizi omegle kullanmaya iten nedenler olacaktır.
2- omegle ile görüntülü ve sesli sohbet diğer omegle benzeri sitelerde olduğu gibi kayıt ol forum doldu. Resim ekle kendini ifade et gibi bir sürü size vakit kaybettirecek işlerle karşılaşmazsınız. Omegle ile görüntülü ve sesli sohbet etmeniz sisteme girdikten sonra kendinize bir kullanıcı adı belirleyip başlamanız 20 saniyenizi almayacaktır.
3- Omegle sitesinde, omegle benzeri sitelerde yaşadığınız sürprizlerle karşılaşmazsınız. omegle benzeri sitelerde genelde şu sürprizlerle karşılaşılır. Siteye ücretsiz diye giresiniz. üye olur profil bilgilerinizi girersiniz. Sisteme yarım saat bilgilerinizi girip üyelik işlemlerinizi tamlamalarsınız. İş bittikten sonra eposta onayından geçersiniz. Sistemin size e posta onayı atmasını beklersiniz. Bu süre bazen 3 gün kadar sürebilir. Eposta onayından geçtikten sonra sohbete başlamak umudu ile giriş yaparsınız. Sohbet edebilmek için gold üye olmanız gerekir ibaresini görürsünüz. O an anlarsınız aslında sitenin paralı bir site olduğunu. Sisteme kaydedilen bilgileri silip çıkmak istersiniz. Güzelce yüklediğiniz bilgileri maalesef silemezsiniz. Resimleriniz bilgileriniz sisteme üye kazandırmak için kullanılmaktadır. Omegle ile böyle sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Omegle ve benzeri sitelerin kıyaslamasını yapacak olsak daha birçok şey yazabiliriz. Yazımızı sıkıcı hale getirmek için en çok göze batanları dile getirmek istedik. Hepinize iyi sohbetler dileyerek veda ediyorum. Hoşça kalın.

Yazar: Selin YILDIZ (1529 Posts)

İstanbul üniversitesi, Bilgisayar mühendisliği okumaktayım.Eğlenmeyi ve gezmeyi çok seviyorum.Omegle.com.tr sitesinin sahibi ve içerik sağlayıcısıyım.Amacım Omegle hakkında makalelerle sizleri bilgilendirip, güncel haber, biyografi, kadınca vss gibi farklı kategorilerle ziyaretçileri bilgilendirmektir.


Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating: