Posts tagged "Omegle Kameralı"

Kameralı Omegle Chat

Omegle kameralı chat sayesinde dünyanın her yerinden ; Türkiye, Almanya, Fransa, ABD, Fas, Cezayir, Belçika, Hollanda, Avusturya, Almanya, Brezilya vss.. dünyanın dört bir tarafından giren yabancılarla doyasıya görüntülü ve sesli chat yapabilirsiniz.

 

Omegle chatroulette benzeri ve alternatifi olarak hazırlanış rastgele yazılı, kameralı ve sesli chat sitesidir.Açıldığı andan itibaren tüm dünyadan kullanıcıların dikkatini çekmiş ve şuanda yaklaşık olarak 20.000 – 30.000 kadar online kullanıcı rulet biçiminde bir karşılaşmayla karşılaşmakta ve kameralı ve sesli chat yapmaktadır.

 

Omegle de karşınıza çıkan kişiyi sizler belirleyemiyorsunuz.Sistem rulet biçiminde ve rastgele karşınıza bir yabancıyı çıkartıyor.Karşınıza çıkan kişiyi beğenmez iseniz next ( ileri ) seçeneğini seçerek yeni bir kullanıcıyı aramaya başlıyabilirsiniz.

 

Omegle kameralı bir chat servisidir.Omegle de kameralı chat yapabilmeniz için bir adet web kameranızın ve mikrofonunuzun olması yeterlidir.Program olarak ise adobe flash playerin kesinlikle bilgisayarınıza yüklü olması gerekmektedir.Tarayıcı olarak ise Google Chrome ‘nin en güncel sürümünü tavsiye etmekteyiz.

Omegle kameralı chat sisteminde kesinlikle donma yada görüntüde bozukluk olmamaktadır.Omegle ile tüm dünyadan insanlarla tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Kameralı Omegle Chat

75 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 20 Aralık 2012 at 16:20

Categories: Omegle Odaları   Tags: , , , , , , , ,

Omegle Kamera Ayarları

Omegle Kamera Ayarları

 

                 Omegle, sesli ve görüntülü olarak sohbet edilen bir sohbet sitesidir. Bu sitede görüntülü olarak sohbet etmeniz mümkündür. Kameralı sohbet edebilmeniz için Omegle kamera ayarları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Kamera ayarlarınız iyi olması sizi karşınızdaki kişiye daha güzel ve daha net göstermeye yarayacaktır. Sesli ve görüntülü sohbet edebilmeniz için kameranızın ve mikrofonunuzun olması gereklidir. Daha sonra Omegle’ye girince karşınıza Adobe Flash Player’ın bir uyarısı gelecektir. Burada “Kabul Et” yada “Accept” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Çünkü web kameranızı çalıştırmak için sizden izin istemektedir. Sohbete girerken video kısmını seçmeniz gereklidir. Çünkü burası kameralı ve sesli sohbet yapmak isteyenlerin bölümüdür diyebiliriz. Burada ekranda gözüken kameranızın üzerine tıkladığınızda gerekli ayaları düzeltebilirsiniz. Buradan ses ayarınızı azaltıp açabilir ve en iyi çalışma şekline getirebilirsiniz. Ayrıca kamera ayarlarını yine buradan düzeltmeniz gereklidir. Daha sonra burada kendinizi görerek en iyi çalışma performansına göre ayarlayabilir ve matlığı, ışığı buradan ayarlamanız gereklidir. Omegle’de bazen kamera sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Omegle kamera ayarları konusun sorun yaşarsanız sitemizdeki diğer makaleleri okuyabilirsiniz. Bilgisayarınızda kullandığınız kameranın yazılım sürücüsü yüklü değilse kameranız açılmayabilir ve hatayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Öncelikle kameranızı tam olarak kurmanız gereklidir. Daha sonra Omegle’ye girerek sohbet edebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız gerekiyor. Eğer farklı bir sorunla karşı karşıya kalırsanız konu altından bizlere soru sorarak yardım alabilirsiniz.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Omegle Kamera Ayarları

36 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 01 Aralık 2012 at 16:03

Categories: Omegle Sorunları   Tags: , , , , , ,

Omegle kameralı

Omegle yabancılarla sohbet etmeyi sağlıyan kameralı bir chat sitesidir.Omegle chat ile yazılı ve kameralı ve sesli olarak olarak chat yapıp, dünyanın dört bir tarafından bay, bayanlarla sohbet edip yep yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Omegle ilk rastgele chat sitelerinden birisidir.Omegle ilk olarak sadece yazılı chat hizmeti vermektediydi fakat ilerleyen zamanlarda ise rastgele kameralı ve sesli chat sisteminide bünyesine katmış bir sitedir.Omegle Türkiye ‘nin ve Dünya ‘nın en kaliteli kameralı chat sitelerinden birisidir.Online olarak 20.000 kişinin anlık rastgele olarak sohbet ettiği ve hergün yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği bir sitedir Omegle.

Omegle ile kameralı olarak sohbet için bir adet web kameranızın ve mikrofonunuzun da olması yeterlidir.Program olarak ise adobe flash playerinizin bilgisayarınıza yüklü olması yeterlidir

Omegle kameralı sohbet sistemi gayet hızlı ve görüntü olarak donmadan chat yapabileceğiniz bir sitedir.Omegle kameralı sistemi tamamen ücretsiz olup, üyeliksiz bir chat sitesidir.Omegle kameralı sohbet sistemiyle yabancılarla chat yapabilir, arkadaş bulabilir, yabancı dil öğrenebilir, komik şakalarla eğlenebilir ve hatta hayat arkadaşınızı bile bulabilirsiniz.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Omegle kameralı

2 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 23 Ekim 2012 at 15:10

Categories: Omegle Hakkında   Tags: , , , ,

Omegle Chat Sistemi

Artık, bir çok farklı bilgilerin girilmek zorunda olduğu profillerden sıkıldınız mı? İnsanlara ulaşmak zor mu geliyor? Yada, bir çok farklı site sizlerden sohbet edebilmeniz için ücret mi istiyor? Tüm bunları unutun! Omegle görüntülü chat içerisinde hemen yerinizi alın ve rahat sohbetin tadını çıkarın.

Omegle kameralı chat sistemi, en kısa süre içerisin de giriş yaparak, binlerce üye ile rastgele görüşmenizi sağlayan oldukça zevkli, oldukça kapsamlı bir platformdur. Sistem içerisin de herhangi bir aksama meydana gelmez, bir anda sistemden çıkış yapmaz, ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece bir isim belirlemeniz, kameranızın takılı olması ve görüntülenmesine izin vermeniz yeterlidir her şey için. Artık, karşınız da büyük bir dünya yer almaktadır. Bu dünya içerisin de; Alman, İngiliz, Türk, Arap, İtalyan, Çerkez yada Fransız gibi bir çok farklı milletten insan yer almaktadır. Tüm bu insanlar, sizinde dahil olduğunuz sistem içerisin de rastgele birbirleri ile görüşmektedir. Karşınıza sürekli olarak yeni insanlar kameralı olarak gelmektedir.

Size ise; bu gelen insanlar arasından en uygun olanı yada anlaşabildiğiniz ile, sohbet etmek; iletişim kurmak kalmaktadır. Bu bağlamda, daha rahat bir biçimde arkadaş edinmeniz, arkadaş arama esnasın da çok daha eğlenceli ve zevkli anlar geçirmeniz Omegle sohbet içerisin de tamamen ücretsiz, kolay bir biçim de mümkün durumda olmaktadır.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   omegle

5 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 29 Eylül 2012 at 14:56

Categories: Omegle Hakkında, Omegle Sorunları   Tags: , , , ,