Posts tagged "Omegle Gibi Siteler"

Chatraw

Chatraw Omegle benzeri bir rastgele görüntülü ve sesli chat sitesidir.Omegle tarzı rastgele görüntülü chat siteleri son dönemlerde popüler hale geldi.Sıradan yazılı chat sitelerine artık rağbet kalmadı.İnsanlar bir birinin benzeri olan sıradan java chat, irc chat, msn chat, sesli chat vss gibi sitelerden artık bıktılar ki, Omegle tarzı rastgele görüntülü ve sesli chat sitelerini tercih etmeye başladılar.

Omegle ‘ye olan rağbet arttıkça, omegle benzeri chat siteleride gün geçtikçe çoğalıyor ve hergün yeni rastgele görüntülü ve sesli chat siteleri açılmakta.

Bunlardan biriside Chatraw sitesidir.Chatraw tasarım olarak Omegle ‘ye benziyen ve rastgele kameralı ve sesli chat olanağı sağlıyan bir sitedir.Fakat son dönemdeki sistem değişiktirmiş ve karşınıza çıkan bayanlar ücretli olarak Chatraw sitesi modelleridir.

Siteye girdiğiniz gibi otomatik olarak karşınıza bayan modeller çıkacaktır.Bu kişilere yazı yazabilmeniz için ise Login ( kayıt ) kısmına tıklayıp, sizi bir başka siteye yönlendirmesini beklemeniz gerekmektedir.Daha sonra ise karşınıza çıkan siteye kayıt olup, ücretli bir şekilde ödeme yaptıktan sonra, karşınıza çıkan modellerle görüntülü ve sesli bir şekilde sohbet edebileceksiniz.

Chatraw sitesinin Omegle den farkı ise ücretli ve üyelikli bir site olmasıdır.Karşınıza çıkan kişiler ise sadece Chatraw modelleridir.İlk görüntüde çıkan bayanlar video olabilir fakat, login kısmından sizi yönlendirdiği site modellerin çalıştırıldığı video chat sitesidir.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Chatraw

2 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 21 Ekim 2012 at 15:59

Categories: Omegle Odaları   Tags: , , , , ,

Omegle Tarzı Siteler

Ülkemizde hep iyiler sevilir kötüler dövülür. Komşumuz evinin kenarına iyi bir çiçek ektiği zaman mutlaka ertesi günü bizde aynı çiçekten ekeriz. Toplum bunu iki şekilde değerlendirir. İyimser anlayışa hâkim kesim güzel olan her şeyin taklit edilmesi normaldir. Kötümser anlayışa hâkim olan kesim ise ne olacak kıskandı da o yüzden ekti der. Burada asıl anlatmak istediğimiz yapılan güzelliğe verilen tepkilerin değerlendirilmesi değil güzelin neden taklit edilmeye çalışılmasının mantığının kavratılmasıdır.

Hiç tanımadığımız bir ürünü aldığımız zaman o ürüne ait korkularımız vardır. Ya ürün verdiğim parayı hak etmeyecek bir ürünse. Ya ürün adi bozuk iş görmeyen bir ürünse diye korkularımızın olması normaldir. Ürünü kullandığımız zaman üründen memnun kalırsak artık o ürün bizde alışkanlık haline gelir sürekli kullanır dostlarımıza tavsiye ederiz. Kısa sürede bizimde çabamızla o ürün markalaşmaya başlar. Kötü ürünse o ürünü kullanmayız kimseye de tavsiye etmez hatta o ürünü kullanmak isteyene engel oluruz. O üründe kısa sürede satılmadığı için ürünü üreten firma tarafından üretilmemeye başlanır.

Hayatta güzel olan hep taklit edilir. Ülkemizdeki web sitelerinin birçoğu dünyada kabul gören sitelerin taklit edilmesiyle yapılır. Arkadaşlık siteleri son günlerde ülkemizde yaygınlaşan bir web site sektörüdür. Bu konuda kendisini kanıtlamış arkadaşlık siteleri taklit edilmeye başlanmıştır. Bu sitelerin en önemlisi hiç kuşkusuz omegledir. Omegle kaliteli bir görüntülü sesli sohbet sitesi olduğu için taklit edilmeye başlanmıştır. Omegle gibi kaliteli bir site varken Omegle tarzı diğer sitelerde gezinmek size sadece zaman kaybettirecektir. Kaliteli görüntülü sesli sohbet etme imkânı dururken Omegle tarzı sitelerde gezenlerin birçoğu emin olun omeglenin varlığından haberi yoktur. omegleyi bilse emin olun omegle tarzı diğer sitelerde gezinerek vakit harcamaz.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Omegle Tarzı Siteler

1 comment - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 11 Ekim 2012 at 23:03

Categories: Omegle Hakkında, Omegle Odaları   Tags: , , , , ,

Omegle Benzeri Siteler

GÖRÜNTÜLÜ SESLİ SOHBETTE EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OMEGLE

Merhaba sevgili okurlarım. Görüntülü ve sesli sohbet denilince akla neden omeglenin geldiği konusunda fikirlerimi dile getirmek için böyle bir yazı dizisi hazırlamayı gerek gördüm. Omegle görüntülü ve sesli sohbet programını omegle ve benzeri diğer sitelerden ayıran özelliklerinden bahsedip neden omegleyi seçmeniz gerektiğini birkaç cümlede özetlemek isterim.

1- omegle ile görüntülü ve sesli sohbette kalite olarak omegle benzeri sitelerinden çok farklıdır. Görüntünün netliği ve ses tonundaki orijinallik sizi omegle kullanmaya iten nedenler olacaktır.
2- omegle ile görüntülü ve sesli sohbet diğer omegle benzeri sitelerde olduğu gibi kayıt ol forum doldu. Resim ekle kendini ifade et gibi bir sürü size vakit kaybettirecek işlerle karşılaşmazsınız. Omegle ile görüntülü ve sesli sohbet etmeniz sisteme girdikten sonra kendinize bir kullanıcı adı belirleyip başlamanız 20 saniyenizi almayacaktır.
3- Omegle sitesinde, omegle benzeri sitelerde yaşadığınız sürprizlerle karşılaşmazsınız. omegle benzeri sitelerde genelde şu sürprizlerle karşılaşılır. Siteye ücretsiz diye giresiniz. üye olur profil bilgilerinizi girersiniz. Sisteme yarım saat bilgilerinizi girip üyelik işlemlerinizi tamlamalarsınız. İş bittikten sonra eposta onayından geçersiniz. Sistemin size e posta onayı atmasını beklersiniz. Bu süre bazen 3 gün kadar sürebilir. Eposta onayından geçtikten sonra sohbete başlamak umudu ile giriş yaparsınız. Sohbet edebilmek için gold üye olmanız gerekir ibaresini görürsünüz. O an anlarsınız aslında sitenin paralı bir site olduğunu. Sisteme kaydedilen bilgileri silip çıkmak istersiniz. Güzelce yüklediğiniz bilgileri maalesef silemezsiniz. Resimleriniz bilgileriniz sisteme üye kazandırmak için kullanılmaktadır. Omegle ile böyle sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Omegle ve benzeri sitelerin kıyaslamasını yapacak olsak daha birçok şey yazabiliriz. Yazımızı sıkıcı hale getirmek için en çok göze batanları dile getirmek istedik. Hepinize iyi sohbetler dileyerek veda ediyorum. Hoşça kalın.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   omegle benzeri siteler

Be the first to comment - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 06 Ekim 2012 at 17:16

Categories: Omegle Hakkında, Omegle Odaları   Tags: , , , , ,