Posts tagged "Kameralı Sohbet"

Facebuzz

Rastgele kameralı chat sitelerinden biri olan Facebuzz, binlerce kişiye hitap eden bir platformdur. Normal chat sitelerinden sonra ortaya çıkan sesli ve kameralı chat sitelerinden sonra şimdi de rastgele kameralı chat siteleri ortaya çıkmıştır. İnsanların birbirlerini tanımadan veya kimle görüşeceğini seçmeden chat yapma imkanına sahip olmasını sağlayan Facebuzz’ın kullanımı son derece basit. Karşınıza gelen ekranda kameranızın ve mikrofonunuzun kullanılması için onay istenecek. Onayladıktan sonra sürekli olarak sistem karşınıza birilerini atayacak ve rastgele kameralı chat yapmanızı sağlayacak. Fakat karşınızdaki kişinin değişmesini isterseniz ekrandaki BUZZ butonuna basmanız yeterli olacak… Yani kimle görüşeceğinizi seçemiyorsunuz fakat görüşmek istemediğiniz kişileri seçebiliyorsunuz.

Eğer uygunsuz şekilde çıkanlar olursa karşınıza, yapmanız gereken tek şey o kişiyi rapor etmek. Bu sayede ilgili kişi insanları daha fazla rahatsız edilmeyip siteden uzaklaştırılacaktır. Fakat bu tip sitelerden ciddi arkadaşlar edinemeyeceğinizi bilmelisiniz. Çünkü her kesimden, her ülkeden insan; rastgele kişilerle kameralı chat yapmak için kullanıyor siteyi. Üstelik kimileri uygunsuz, erotik ya da pornografik görüntüler sergiliyor. Hal böyle olunca site bazen çekilmez bir hal alıyor. Fakat yabancı insanlarla kameralı chat yapma imkanı sunan çok da fazla site olmadığı için, İngilizce geliştirmek isteyenler, Facebuzz sitesini kullanabilirler.

Son yıllarda sayıları gittikçe artan facebuzz tarzı rastgele kameralı chat siteleri sayesinde artık eğlenmek için yeni ve sıradışı bir alternatifiniz var.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Facebuzz

Be the first to comment - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 02 Mayıs 2013 at 21:28

Categories: Omegle Odaları   Tags: , , , , , , , , , , , ,

Bazoocam

Bazoocam, son yıllarda bir hayli popüler hale gelen rastgele kameralı chat sitelerinden biridir. En çok kullanılan ve dünya genelinde milyonlarca katılımcıya hitap eden bir site olan Bazoocam ile rastgele kameralı chat yapmak son derece kolay. Bu site sayesinde tanımadığınız insanlarla arkadaşlık kurabilir, internet üzerinden kameralı olarak görüşebilirsiniz.

Kısa bir süre öncesine kadar yalnızca yazılı chat olanağı varken zamanla sesli ve kameralı chat kavramlarının hayatımıza girmesini, şimdi de rastgele kameralı chat kavramları takip eder oldu. Rulet chat sistemi üzerine kurulu olan bu tip siteler sayesinde kim olduğunu siz seçmeden, sistem tarafından atanan bir başka kullanıcı ile sesli ve kameralı chat yapabilirsiniz.

Genellikle İngilizce geliştirmek için kullanılan rastgele kameralı chat siteleri, son dönemde amacından uzaklaştı. Artık insanlar erotik taleplerinin karşılanması için kullanır oldu bu siteleri fakat halen dil geliştirmek ya da yeni insanlarla tanışmak için kullanmayanlar da yok değil.

Eğer siz de farklı amaçlar doğrultusunda Bazoocam’i kullanacaksanız, sitede karşınıza istenmeyen görüntüler sergileyen kullanıcıların çıkabileceğini bilmelisiniz. Bu tip bir durumla karşılaştığınızda ise karşınızdaki kullanıcıyı yetkililere şikayet ederek sistemden atılmasını sağlayabilir, chat ortamına olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Rahatsız edici görüntülerle karşılaştığınızda şikayetin yanı sıra “NEXT” butonuna basarak sistemiz chat için farklı bir kullanıcı atamasını da sağlayabilirsiniz. Bu tip siteler sayesinde de vakit geçirmek için kullanacağınız farklı bir alternatife de sahip olacaksınız.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Bazoocam

Be the first to comment - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 23 Nisan 2013 at 14:13

Categories: Omegle Sorunları   Tags: , , , , , , , , , ,

Kameralı Omegle Chat

Omegle kameralı chat sayesinde dünyanın her yerinden ; Türkiye, Almanya, Fransa, ABD, Fas, Cezayir, Belçika, Hollanda, Avusturya, Almanya, Brezilya vss.. dünyanın dört bir tarafından giren yabancılarla doyasıya görüntülü ve sesli chat yapabilirsiniz.

 

Omegle chatroulette benzeri ve alternatifi olarak hazırlanış rastgele yazılı, kameralı ve sesli chat sitesidir.Açıldığı andan itibaren tüm dünyadan kullanıcıların dikkatini çekmiş ve şuanda yaklaşık olarak 20.000 – 30.000 kadar online kullanıcı rulet biçiminde bir karşılaşmayla karşılaşmakta ve kameralı ve sesli chat yapmaktadır.

 

Omegle de karşınıza çıkan kişiyi sizler belirleyemiyorsunuz.Sistem rulet biçiminde ve rastgele karşınıza bir yabancıyı çıkartıyor.Karşınıza çıkan kişiyi beğenmez iseniz next ( ileri ) seçeneğini seçerek yeni bir kullanıcıyı aramaya başlıyabilirsiniz.

 

Omegle kameralı bir chat servisidir.Omegle de kameralı chat yapabilmeniz için bir adet web kameranızın ve mikrofonunuzun olması yeterlidir.Program olarak ise adobe flash playerin kesinlikle bilgisayarınıza yüklü olması gerekmektedir.Tarayıcı olarak ise Google Chrome ‘nin en güncel sürümünü tavsiye etmekteyiz.

Omegle kameralı chat sisteminde kesinlikle donma yada görüntüde bozukluk olmamaktadır.Omegle ile tüm dünyadan insanlarla tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Kameralı Omegle Chat

75 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 20 Aralık 2012 at 16:20

Categories: Omegle Odaları   Tags: , , , , , , , ,

Bedava Kameralı Sohbet

İnternet üzerinden sohbet etmek, birçok kullanıcının boş zamanlarında yapmış olduğu bir eylemdir. Sohbet etmek insanların kendilerini rahat hissetmesini sağlamaktadır. Boş zamanlarda ilk iş olarak sohbet etmek için eğer yalnızsanız tek çıkış yolu olarak internete koşulmaktadır. İnternet üzerinden bedava kameralı sohbet edebilirsiniz. Sohbet ettiğiniz sırada sohbet koyulaştığında karşınızdaki kişinin nasıl birisi olduğunu elbette merak edersiniz. Merak ettiğiniz bu kişiyi görmek isteyebilirsiniz. Bu sayede bu kişiyi görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Sohbet denince akla ilk gelen sadece yazışmak olmaktadır. Ancak bazı sohbet siteleri sadece yazışmak değil, konuşma ve kameralı sohbeti de kapsamaktadır. Sitemizde yer alan sohbet, kameralı sohbettir. Bedava kameralı sohbet etmek istiyorsanız bu adresten yararlanabilir ve sohbetin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Sohbet etmenin tadını almak için kameralı ve sesli sohbetin tadına bakmanız gereklidir. Kamera alarak karşılık olarak web cam açabilir ve birbirinizi görebilirsiniz. Bunun yanında mikrofonlu kameralar mevcuttur. Bu kameralardan alarak hem konuşabilir hem de görüntüyü sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamerayı ayrı mikrofonu ayrı alarak da iki donanımı ayrı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bedava kameralı sohbet denince aklınıza görüntülü olarak sohbet etmek gelmelidir. Ayrıca bu sohbet sitemizde tamamen ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Herhangi bir ücret talep edilmeden direk kullanıcı adınızla sisteme girebilir ve kameranızı açarak sohbete görüntülü olarak başlamanız mümkündür.

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

Devamini Oku...   Bedava Kameralı Sohbet

18 comments - What do you think?
Posted by Selin YILDIZ - 16 Aralık 2012 at 15:57

Categories: Omegle Odaları   Tags: , , , , ,

Sonraki Sayfa »